Свято св. Миколая



Миколай, Ангелик та Чортик та їхні друзі

 

Яка радість, який рай, йде до діток Миколай!

 

Традиційна трійка відомих всім дітям персонажів! Він ходить в ніч з 18 – го на 19 – те грудня, і всім діткам дарує падарунки! Дорослі молять Його про заступництво, і він всім відповідає на молитви. Ангелики завжди допомагають святому Миколаю, а чортенята прикладають всі зусилля, щоб свято не вдалося, щоб подарунків не було, а діти стали найнечемнішими у світі! Сюжетів є безліч, так само як думок! Найрізноманітніші форми проведення з улюбленими героями  у найказковіше зимове свято Микалая!

 

 

 

Кожна дитина мріє отримати на день святого Миколая подарунок... Чи то великий, чи то маленький... А найбільше мріє побачити Його хоч краєм ока...

 

Ми допомагаємо батькам, зробити діток щасливішими! Справжнє свято і неймовірне захоплення діти отримують після зустрічі з головними героями цього дійства!

 

Миколаєм, Ангеликом та чортиком! А також з їхніми друзями! 

 

  • Привітання до кожного дому;
  • Вистави та театралізовані дійства;
  • Вручення подарунку;
  • Конкурсно ігрові шоу;
  • Ведучі:
  • Хостес.

 

 

 

 

 

Грекокатолики і православні християни відмічають 19 грудня свято на честь святителя Миколи, архієпископа Світ Лікійських, чудотворця — одного з самих шанованих на Русі і у всьому православному світі святих.
Святитель Микола жив в III — IV повіках і прославився як великий угодник Божий, тому в народі його зазвичай називають Миколою Угодником.

Християни вірять, що і до цього дня він здійснює безліч чудес людям, що в допомогу моляться йому.
Крім того, Святий Миколай вважається покровителем усіх мандруючих.

Святий Миколай народився в місті Патаре в Малій Азії (нині — територія Туреччини) в сім'ї благочестивих батьків і став священиком, а потім і єпископом міста Світи Лікійські.


Як святкувати цей день?

Святий Миколай давно став символом добра і правди у немилосердному світі. Цього дня сироти особливо вірять, що Новий рік принесе їм диво — маму і папу.

Це свято турботи і любові до ближнього. Коли кожен може принести подарунок, написати лист тим, з ким не бачилися багато років. Вчіться творити дива!

Свято Святого Миколая — це перше новорічне свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери.

Святий Миколай — символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. Якщо дитина робить хороше, — він радіє, якщо погане, — засмучується. І хороші вчинки, і погані святий Миколай записує в спеціальну книгу.

Але малюки, як правило, в очікуванні свята і, звичайно, подарунків, не бешкетують, намагаючись дати зрозуміти Святому Миколаю, що вони завжди готові бути хорошими. Так само прийнято, щоб до малюків Святий Миколай приходив зі своєю свитою. Його супроводжують двоє ангелів і двоє бісів. Перші повинні повідомляти свого покровителя про хороших дітей, другі ж нашіптують Миколі об усіх провинностях винуватців урочистості. Перемагає завжди добро: ніхто з малечі не залишається без подарунків.

У цю святу ніч усі хочуть бути щасливими. І ті, хто роблять подарунки, і ті, хто їх приймають. А найвище щастя — це робити добро. Зазвичай маленьким дітям ховають подарунки під подушку, щоб уранці дитина могла зрадіти бажаним і таким довгожданим подаруночкам.

З давніх часів День Святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей.

І, звичайно ж, чекали головного нічного гостя — Миколи-чудотворця, запалювали свічки, читали молитви.

Говорять, Микола весь день перед святом працює, він випікає зірочки в подарунок дітям. Ці зірочки, потрапляючи в мішок Миколи, стають схожими на свого майстра, тому печиво, яке діти знаходять під подушкою уранці, називають николайчиками.

А в Західній Європі батьки напередодні свята в дитячі черевички, виставлені біля порогу, або шкарпеточки, повішені біля каміна, з незапам'ятних часів кладуть подарунки. Вважається, що подарунки отримують тільки слухняні діти, а неслухняним покладаються різки або камені.

Проте одному встигнути скрізь не легко, і йому допомагають добрі ангели. Де біда або стихія — там звучить молитва до Миколи-чудотворця. Він допоможе в скрутну хвилину, дасть раду і розраду. Але не можна ображатися, якщо допомога не приходить швидко. Адже Микола на небі не сидить, а на землі добрі справи робить...